Červen 2007

Modré Colorfull

28. června 2007 v 21:14 | julisek |  Colorfullky

Avril- Videa

26. června 2007 v 16:12 | julisek
Girlfriend
I´m with you

Complicated

Don´t tell me

He wasn´t

Sk8Boi

Nobody´s home
When You´re Gone

My happy ending

Avril Lavigne

26. června 2007 v 15:48 | julisek
Avril Lavigne

Datum narození: 27.9.1984
Místo narození: Canada
Znamení: Váhy

Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain. Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama. Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.
V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.
Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se ted' stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.
15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).
Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.
17. dubna 2007 Avril Lavigne vydává již své třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničku Keep Holding on, či Girlfriend, která nyní válcuje hitparády. Jako další singl vyjde When Youre Gone.

Citáty o přátelství

25. června 2007 v 18:38 | juliiii |  Friendship..
Někteří lidé vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou. Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích. My už pak nikdy nejsme stejní.

Přítel je ten, kdo přichází, když všichni ostatní odešli.

Přítel je ten,který o vás ví úplně všechno a přesto vás má rád...

Přítel je ten, kdo se spolu raduje z dobra, jehož se dostane druhému, a kdo spolu s ním cítí bolest, když má zármutek, ne snad z nějakého jiného důvodu, nýbrž pouze kvůli němu.

Chval přítele veřejně, ale kárej ho mezi čtyřma očima.
Pravé přátelství je rostlinka, která roste pomalu, musí podstoupit a vydržet mnohé rány a nepřízně osudu, než si zaslouží své jméno.¨
Nikdy nevysvětlujte. Přátelé to nepotřebují a nepřátelé vám stejně neuvěří.
Kdyby měli všichni mí přátelé skočit z mostu,neskočil bych s nimi....Čekal bych na dně,abych je chytil!!!

Angels

24. června 2007 v 19:05
Takže první Gothic jsou andílci

My friends

24. června 2007 v 12:44 | julisek
Takže tohle jsou moji kamarádi a kamarádky všichni jsou moc fain.
Tak tohle je Nikolka. je strašně hodná a podpoří mě v tmavých chvílích mám jí moc moc ráda .
Aninku mám moc ráda. Ráda s ní chodím do knihovny, ráda si s ní popovídám a ona mě silně podporuje. Fain holka
Lucka je moc fain i když mě její až moc velká upřímnost leze na nervy i přes to ji mám ráda.
Tohle jsme mi holky. Já-nalevo, vedle mě Lucka, vedle Lucky Andulinka a vpravo Petra

To jsem já

24. června 2007 v 12:27 | julisek
Ahoj takže já jsem Julie Sedláková a žiju v Jičíně ale jsem rozenej Pražák. Je mi 12 a teď pujdu do 7. třídy. Baví mě zpívat, tancovat a surfovat po internetu. Ráda poslouchám Avril Lavigne, Britney Spears, Christinu Aquileru atd. No co ještě o sobě říci. Ráda bych studovala psychologii a jsem taková že bych všem nejradši pomohla. Kdyby vás ještě něco zajímalo tak pište. papa julisek

Colorfull 1

24. června 2007 v 11:50 | julisek |  Colorfullky
Ahojík takže tohle jsou úplně první Colorfull na tomhle blogu. Zvolila sem pestrobarevné

Ahojík

14. června 2007 v 16:51 | julisek
Ahoj takže tenhle blogís zatím začínám tvořit ale časem tu bude doufám hodně věciček. Pa julisek