Červen 2008

Ahóóóó´j!!!!

20. června 2008 v 19:08 | juliette
Tak sem zpět, šťastnější, opálenější a krásnější:D:D(hmm) než kdy dřív. Byla jsem v Roudný to je krásná vesnička v Jižních Čechách. Přijela sem teprve před chvílí a už se mi po všech moc stejská, po Týnce=* Kačce K. =* Elišce=*Kačce J=*, no pak samozřejmě taky po klucích- Lukášovi, Mariovi, Markovi, Davidovi a po Kryndym protože s nima byla prostě hrozná prdel!!:D Všem moc díky za užasnej tejden a už se moc těšim až se zas uvidime.=*
P.S. Kdyby ste někdo měl naky dobry fotky z Roudný tak mi je pls poslete na icq nebo na mail!!Díkes:-)

Nesnasim!!!

6. června 2008 v 21:14 | juliette
Chci Vám jen všem říct že nesnášim šikanu!!!!

Forrest Gump

1. června 2008 v 16:46 | juliette |  Filmy
Tohle je uplně skvělej film a patří do mích nejoblíbenějších! Všem ho doporučuju a kdo se na něj nepodívá tak o hodně přichází!! Tom Hanks je momentálně asi můj nejoblíbenější herec, myslím že zahraje všechno a v tomto filmu byl opravdu skvělej!! jak si všimnete na obrázku film dostal několik Oscarů!!
Když je Forrestu Gumpovi sedm let, má IQ pouze 75 a nechtějí ho přijmout do školy. Přesto se nakonec proutíká školou, jako hráč amerického fotbalu i univerzitou, potom peklem vietnamské války, stejně jako zoufalstvím nad matčinou smrtí. Svůj neustálými proměnami nabitý život spojí s několika lidmi: s kamarádkou ze školy Jenny, která pro něj zůstává celoživotní láskou. Potom s přítelem z vojny Bubbou, jenž dává směr jeho úvahám o lovu krevet, a také s poručíkem Taylorem, jemuž zachrání život ve Vietnamu. Dlouhá Forrestova pouť životními dobrodružstvími, od 50. do 80. let, je vyprávěna "bezelstným" pohledem hlavního hrdiny, který se setkává se slavnými lidmi (J. F. Kennedy, J. Lennon), ale sám zůstává nedotčen slávou.

Sweet home Alabama- Lynyrd Skynyrd

1. června 2008 v 16:15 | juliette |  Music
Prostě boží písnička!! Je teda hodně stará takže si asi o mě budete myslet že sem zaostalej cvok, ale mě se prostě hrozně líbí!! Včera jsem ji slyšela ve filmu Forrest Gump viz rubrika Filmy. To video je možná trochu zdlouhavý ale líbí se mi jak tam ty lidi "pařej"!! Určo jukněte!!
Sweet home Alabama-Lynyrd Skynyrd

Sem vyhrála!!

1. června 2008 v 15:51 | juliette
Můj v pořadí druhý diplom!! Díky moc!!
Musela jsem ho zmenčit páč se mi sem celej nevešel!!