JB-Joe

Vousy??

24. ledna 2010 v 11:46 | juliiii
Joe si nechal narůst vousy..nejdřív sem z toho byla poděšená, ale teď se mi to dcl líbí..už aspoň nevypadá jako metroušek..:)..i když krásnej metroušek..:)

Joe- tanec na Single Ladies

9. června 2009 v 22:04 | juliette
Tak teda u tohohle naprosto chcípám!! :D:D jak to může vydržet dělat ze sebe takovýho vola a ani se nezasmát..:D:D je naprosto skvělej..a ten slušivej trikotek..:D:D aaa..umiram u toho smichy!! :D:D ten vyraz a ty podpadky...:D:D kdyz sem to videla poprvy tak sem neverila az ted mam vytlemy...:D:D urcite si to pustte i kdyz nejste priznivci jonas brothers..stoji to za to!!:D:D Ja nevim..ja proste miluju kluky co si ze sebe dokážou udělat legraci..a Joe..aaaa :-* <3


Joe Jonas o holkách...

10. února 2009 v 17:56 | juliette
1.Naše mama nás už od malička vychováva tak,aby sme sa k dívkám chovali jako k princeznám.Toto pro nás není problém, protože si myslíme že každé děvče je princezna,která si zaslouži aby od nás dostala všecko co potřebuje.

2.Hodně naších znamých jde na rande beztoho že by se podívali do zrcadla. My by sme ani neodešli v otrhaných riflích a zmačkaném tričku ,protože by sme určite dostali kopačky. Když už se s někým sejdeme oblečeme si nejlepší věci co máme a nezapomeneme na sprchu :)

3.Děvčatá milují romantické dárečky hlavne když jim kupujeme květiny.,,Predstavte si, chtel jsem poslat kvetiny mojí staré lásce která žije v jiném státe a něco jsem zvoral a tu krásnou kytici jsem náhodou poslal na svoji adresu,,.Až doteď se tomu smějeme.

4.jesli dívkám zpíváme ? jasně že zpivame.Neni nic romantičtějšího než s gitarou zpívat nějakou zamilovanou písničku a nemusí to být písnička od Jonas Brothers může to byt klasická píseň.

Pak se mi divíte!! Takže jestli mi sem napíše TisaKisa naky hnusny antiromantický koment jdu jí zabíít!! :D

Joe- kráásná fotka<3

31. prosince 2008 v 14:16 | juliette
Aaaa taková krááása :-* <3 ♥♥♥

Joe fotky <3

25. listopadu 2008 v 20:03 | juliette
jáá sem prostě magoor!! ale nedivte se!!!aaaa no kouknete an to!!
tohle je taaak nadherna fotka!!
 
 

Reklama