JB- videoklipy

Cold Shoulder (Kevinovo sólo)

6. února 2010 v 16:58 | juliiii
už sem si myslela, že jako jedinej člen JB Kevin neumí zpívat a teď sem s radostí zjistila, že tomu tak není..nechápu proč ho nechávaj zpívat jen vokály..podle mě zpívá dobře a rozhodně né hůř než Nick nebo Joe(a to řikám i přes to, že Joe je prostě nej;D)

Pizza girl(video, text, překlad)

27. září 2009 v 19:55 | juliiii
Tenhle song miluju..:D..sice není nijak textově náročný a ani to neni kdovíjaká hitovka, ale je naprosto boží!!a ten klip:D:D..dostala sem chuť na Pizzu..:D

Paranoid (video, text, překlad)

2. června 2009 v 17:07 | juliette
NAprosto užasná písnička..jen je škoda, že tam Joe zpívá atk málo..:-( ovšem zas ev tom klipu mu to nehorázně sluší..zvlášť na konci jak se naklání do toho auta za nickem...slin slint...<3 :-)
a přškládala jsem opět sama..nebylo to zrovna nejlehčí takže to oceňte..:-)

Lovebug (video, text)

17. února 2009 v 18:06 | juliette
Tak abych to enecítila provynile ... jedna z mich oblíbených písniček od JB :-) Joe tam vypadá sladce! :-*necítila provinile ... jedna z mich oblíbených písniček od JB :-) Joe tam vypadá sladce!
</ p>
</ p>

That´s Just The Way We Roll (video, text, překlad)

31. prosince 2008 v 17:05 | juliette
Naprosto skvělá písnička, kterou už umím i zpamněti! Joeovi to tak děsně sluší v tý košili!! <3 ♥ aaaaa!!! a je vidět že umí zpívat i naživo!! aaaaaa. O překlad jsem se pokusila sama tak se předem omlouvám za chyby!! :-)

Burnin´Up(video, text, překlad)

2. prosince 2008 v 16:17 | juliette
</ head>
Tak další naprosto skvělej song od JB! deset klip ej božíí! Joe je tam naprosto žůůžovej! v tom knirku naprosto sladkej! ♥ aaaach můůůj boooožeeee! : -*</ p>

</ p>

</ p>

When you look me in the eyes(video, text)

25. listopadu 2008 v 18:04 | juliette
Tohle je naprosto užasnáá písnička pěknej klip Joe je tam tááák kráásnej, ale vážně! je tam jen párkrát ale vzdycky mu to tam sluší!
Podíváte-li se mi do očí-Jonas Brothers
krááása: -*

 
 

Reklama